Odszkodowania komunikacyjne

odszkodowania komunikacyjne

Odszkodowania komunikacyjne

Kancelaria Lesta

Adres: ul. Cieszyńska 7, 45-316 Opole

  • Bezpłatna analiza sprawy
  • Opieka prawna
  • Duża szansa na wysokie odszkodowanie
  • Reprezentujemy klienta na Policji, w Sądzie
Pełne dane kontaktowe
Masz szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania!

Jeżeli byłeś ofiąrą lub uczestnikiem wypadku komunikacyjnego – także jako pasażer – masz szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania!

Kancelaria Lesta zajmuje się realizacją spraw, związanych z likwidacją szkód, powstałych wskutek wypadków komunikacyjnych. Pomimo ustawicznej poprawy infrastruktury drogowej w Polsce, w dalszym ciągu odnotowujemy wysoki wskaźnik wypadków drogowych. Co więcej, w ostatnim czasie, liczba zdarzeń drogowych niepokojąco wzrasta. A zatem, jeżeli byłeś ofiąrą lub uczestnikiem wypadku komunikacyjnego – nawet jako pasażer – masz szansę na uzyskanie wysokiego odszkodowania!

Wypadek możemy zdefiniować, jako zdarzenie w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, które spowodowane jest naruszeniem przez sprawcę zasad bezpieczeństwa. Wskutek wypadku, najczęstszymi konsekwencjami są doznane przez ofiarę obrażenia ciała i rozstrój zdrowia. Najbardziej tragicznym następstwem wypadku jest śmierć osoby poszkodowanej albo kalectwo i niepełnosprawność.

Gwarancję profesjonalnej opieki prawnej.

Decydując się na powierzenie swojej sprawy zespołowi Kancelarii Lesta, otrzymujesz gwarancję profesjonalnej opieki prawnej, współpracujących z Kancelarią doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Twoja sprawa jest dla Nas priorytetem!

W swojej pracy stawiamy na uczciwość, sumienność oraz terminowość.

Mimo ugruntowanej pozycji na rynku odszkodowań, w przeciwieństwie do wielu korporacji, cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, z którym utrzymujemy stały kontakt i dbamy o jego interesy na każdym etapie postępowania.

Powrót do działu odszkodowania

Darmowa konsultacja

Możesz także napisać: info@kancelarialesta.pl

Dane kontaktowe
Zadzwoń

512 496 601

Copyright © 2021 Kancelaria Lesta. All Rights Reserved. Wykonanie A.I.FIA