PRAWNICY Z LESTA - SPECJALIŚCI OD ODSZKODOWAŃ

Jesteśmy kancelarią rodzinną z ugruntowaną pozycją na rynku usług prawnych.

Wspieramy naszych klientów już od 2006 r. i w dalszym ciągu rozwijamy zakres naszych usług.
Pomagają nam w tym wyznawane przez nas na co dzień wartości, takie jak rzetelność, uczciwość, profesjonalizm.

Doświadczony zespół

Dzięki zespołowi składającemu się ze specjalistów z dziedziny prawa, medycyny i finansów, będącemu jednocześnie grupą przyjaciół i krewnych dbamy wspólnie o to aby każdy klient obsłużony był w sposób indywidulny z należytą starannością i uwagą, tak jak każdy z nas tego by sobie życzył.

Wieloletnie doświadczenie, staranny dobór partnerów oraz wypracowany model prowadzenia spraw pozwala uzyskiwać dla naszych klientów satysfakcjonujące efekty.

Specjalizujemy się w dochodzeniu świadczeń dla osób poszkodowanych w wypadkach w Polsce i za granicą

Kompleksowa pomoc dla poszkodowanych, profesjonalna obsługa prawna, reprezentacja przed sądem karnym i cywilnym, a także asysta w procesie rekonwalescencji powoduje, że obdarza nas zaufaniem coraz więcej osób szukających wsparcia.

Stale powiększa się też grono klientów korzystających z pozostałej pomocy prawnej. Odnosimy znakomite efekty w prowadzeniu dla nich spraw spadkowych, rodzinnych, a także spraw dotyczących zakupu i sprzedaży nieruchomości oraz ich regulacji prawnej.

Część specjalistów z naszego zespołu ukierunkowanych jest na obsługę prawną przedsiębiorców. Stałe wsparcie prawne oraz doradztwo w zakresie sukcesji majątkowej
w przedsiębiorstwie powoduje, że każdy właściciel firmy może skupić się na głównym zakresie swojej działalności a aspekt prawny pozostawić w rękach fachowców.